دسته بندی نشده

اطلاعات برداشت زعفران: نحوه و زمان انتخاب زعفران

اطلاعات مربوط به برداشت زعفران امروزه ، برداشت کروکوس زعفران اغلب به دلیل ادویه حاصل از آن به همین نام که ​​در آشپزی بخصوص در Paellas اسپانیا یا Arroz con Pollo استفاده می شود ، انجام می شود. یکی از گرانترین محصولات غذایی در جهان ، هزینه شرم آور زعفران به دلیل فرآیند کار زیاد برای به دست آوردن کلاله است که فقط سه گل برای هر گل وجود دارد. اطلاعات برداشت زعفران بسته به درجه و کیفیت ، قیمت زعفران را در هر پوند از 500 تا 5000 دلار در هر پوند ذکر می کند.

کی انتخاب زعفران طی سه هفته ، زمانی که برداشت کروکوس زعفران آغاز می شود ، شکوفه های کروکوس زعفران در پاییز شکوفا می شود. وقت آن است که زمان برداشت زعفران فرا برسد ، تولیدکنندگان زعفران ممکن است تا 19 ساعت کار کنند تا با دقت شکوفه ها را درو کنند و سپس چند کلاله را استخراج کنند ، سپس روی حرارت خشک شده و برای فروش به بازارهای بین المللی بسته بندی می شوند. اینجا ذهن مشکوک است. برای ایجاد یک پوند واحد زعفران 75000 گل با 225000 کلاله لازم است!

نحوه برداشت زعفران زعفران در اسپانیا ، پرتغال ، فرانسه و هندوستان کاشته می شود و گلهای بنفش معطر به طول حدود 2 اینچ تولید می کند. علی رغم رایحه دلپذیر و شکوفائی دوست داشتنی آن ، بخشی از گیاه که مطلوب ترین حالت است ، سه اندام ماده نارنجی سوخته به نام کلاله است که ادویه حاصل می شوند. بنابراین س isال این است که ، چگونه کلاله زعفران را برداشت کنیم؟ برداشت کلاله های زعفران برای ضعف قلب نیست و به طور واضح عامل محرک آن مقدار بی رویه پول است. به معنای واقعی کلمه ، سه کلاله کوچک و شکننده با دست از گل جدا می شوند. این 225،000 کلاله در هر پوند ، با دست ، با موچین است.

Language: العربیه English

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *